Warszawa na zdjęciach

Warszawskie murale

Kilka murali rozmieszczonych w różnych częściach Warszawy.

Mural na ul. Górnośląskiej jest jedną z wielu realizacji, jakie powstały w ramach obchodów Roku Chopinowskiego

Mural na ul. Górnośląskiej jest jedną z wielu realizacji, jakie powstały w ramach obchodów Roku Chopinowskiego

Mural "Obelisk” znajduje się na ścianie sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Siennicka 15, róg ul. Grochowskiej na Grochowie.Autorką powstałego w październiku 2008 roku z inicjatywy Fundacja Sztuki Arteria murala jest Iwona Zając.

Mural „Obelisk” znajduje się na ścianie sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Siennicka 15, róg ul. Grochowskiej na Grochowie.
Autorką powstałego w październiku 2008 roku z inicjatywy Fundacja Sztuki Arteria murala jest Iwona Zając.

Mural "Boże, strzeż mnie przede mną" upamiętniający 65. rocznicę Powstania Warszawskiego namalowany na podporze mostu Śląsko-Dąbrowskiego.

Mural „Boże, strzeż mnie przede mną” upamiętniający 65. rocznicę Powstania Warszawskiego namalowany na podporze mostu Śląsko-Dąbrowskiego.

Mural Człowieczy los namalowany na budynku na ul. Radzymińskiej 150.  Powstał w ramach projektu "go west – go east" z okazji 20-lecia partnerstwa miast Warszawa – Dusseldorf. Mural stworzyły dwie grupy "Twożywo" z Polski i "Farbfieber" z Niemiec.

Mural Człowieczy los namalowany na budynku na ul. Radzymińskiej 150. Powstał w ramach projektu „go west – go east” z okazji 20-lecia partnerstwa miast Warszawa – Dusseldorf. Mural stworzyły dwie grupy „Twożywo” z Polski i „Farbfieber” z Niemiec.

Mural 63 dni z życia Warszawy na ul. Grodzieńskiej 20 na Szmulowiźnie. Powstał w 2012r z inicjatywy Grzegorza 'Forin' Piwnickiego w ramach projektu "O Was Pamięta-my - 63 dni z życia Warszawy"

Mural 63 dni z życia Warszawy na ul. Grodzieńskiej 20 na Szmulowiźnie. Powstał w 2012r z inicjatywy Grzegorza ‚Forin’ Piwnickiego w ramach projektu „O Was Pamięta-my – 63 dni z życia Warszawy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal z fotografiami Warszawy